Variklio remontas

Ar jums kada nors teko atsidarius automobilio kapotą, susimąstyti, kas vyksta po juo? Automobilio variklis gali atrodyti kaip didelė painiava, sujaukta iš metalų, laidų ir vamzdžių.
Variklio tikslas yra konvertuoti kurą taip, kad dėka jo automobilis galėtų judėti. Automobilio variklis yra vidaus degimo variklis ir jo viduje yra deginamas kuras, todėl automobilis ir juda.
Pagrindinės variklio dalys yra variklio šerdis ir cilindras su stūmokliu, kuris juda aukštyn žemyn stūmoklio viduje. Dauguma automobilių turi daugiau nei vieną cilindrą (keturi, šeši, aštuoni cilindrai). Automobilio variklis yra sudarytas ir iš kitų daugelio dalių, kurios veikia visos kartu, tam, kad automobilis dirbtų tinkamai. Jei variklis sugenda, svarbiausias dalykas gedimų lokalizavimui yra stebėti problemą ir simptomus ir tada atsekti tuos simptomus, kad būtų užtikrintas optimaliausias automobilio variklio remontas. Mūsų įmonė padės Jums atsekti ir suremontuoti šias problemas.
Automobilio stebėjimas yra raktas į greičiausią ir geriausią automobilio remontą. Jūs puikiai pažįstate savo automobilį, o tai reiškia, kad jei išgirdote keistus garsus ar užuodėte neįprastus kvapus automobilyje, tai jau yra ženklas, kad kažkas ne taip. Šiuo atveju kuo skubiau važiuokite pas mus.
Variklio gedimo požymiai:
Variklis banguoja arba degimas vyksta su trugdžiais. Variklis atrodo užsiveda gerai ir spartėja gerai. Tačiau ilgiau važiuojant, išlaikant tą patį greitį, jaučiasi, kad variklis savaime ima po truputį, tolygiai didinti greitį. Arba automobilis greit pasileidžia ir ima trukčioti.
Variklio užsikirtimas. Kai minate akseleratorių, atrodo, kad variklis užklimpsta arba sureaguoja „po laiko“. Galite pastebėti, kad automobiliui trūksta galingumo. Problema pastebima, jei turint mažai degalų, variklis yra šaltas arba karštas.
Ar keisdami tepalus automobilyje pastebėjote, kad tarp keitimų nuolat yra žemas tepalų kiekis? Jei Jūsų automobilio variklis gerai dirba, tuomet reikalo nuolat papildinėti nėra. Deja, senesni automobiliai tokia prabanga nesinaudoja. Kai variklis dirba, tai ir tepalų kiekis mažėja. Tepalų papildymas nedideliais kiekiais sunkumų nesukelia, tačiau, jei Jūs nuolat tarp keitimų pripildote tepalų po litrą ir daugiau, tai įrodo, kad problema yra būtent su varikliu. Dėl susidėvėjusių stūmoklio žiedų, variklis papraščiausiai išdegina tepalus. Ši problema gali kilti ir dėl blogos tarpinės ar kitos sugedusios dalies.
Taip pat visada atkreipkite dėmesį į automobilio keliamus dūmus. Blogai, jei dūmai yra mėlyni, pilki arba juodi. Atvykite pas mus ir mes garantuosime Jums kruopščią automobilio apžiūrą ir operatyvų tvarkymą!