Duslintuvų virinimas

Duslintuvas yra labai svarbi automobilio sudedamoji dalis. Kalbant apie automobilio remontą, ši dalis taip pat yra labai dažna tema. Duslintuvas – vienas iš dujų išmetimo sistemos komponentų ir jis tarnauja keliems tikslams:

  1. Duslintuvai padeda išvengti dujų, garų ir dūmų, sklindančių iš variklio. Jei kuri nors duslintuvo dalis yra sugedusi, visiškai sugadinta arba neefektyvi, tuomet pavojingos dujos sklis visur ir pakenks vairuotojui ir keleiviams. Duslintuvai, kurie turi skyles, rūdis ar yra netinkamai pritvirtinti ar užsandarinti, nepalaikys savo funkcijos. Ši automobilio sudedamoji dalis turi būti nuolat tikrinama ir jei yra kokių nors probleminių požymių, tuomet visus defektus ir pažeidimus reikia sutvarkyti kuo skubiau.

  2. Kitas duslintuvo privalumas yra tai, kad jis sumažina garsą, sklindantį iš variklio. Tai leidžia vairuoti transporto priemonę, kuri nekelia didelio triukšmo, kuris be duslintuvo gali būti girdimas net už kelių kvartalų. Jei laikui bėgant pastebėjote, kad Jūsų transporto priemonė veikia per garsiai, to priežastis gali būti skylės ar kiti pažeidimai ant duslintuvo.

  3. Kai Jūsų automobilio dujų išmetimo sistema reikalauja remonto, turite suskubti. Kitaip gali privesti prie pavojingų ar netgi nuodingų dujų patekimo į automobilio saloną. Anglies monoksidas ir kiti pavojingi dūmai gali sukelti ligą ar netgi mirtį. Atidėliojant tvarkymą, didėja rizika visiems, kurie važinėja ta transporto priemone. Jei transporto priemonė yra atvežama į servisą dėl kitų priežaščių, automechaniko paprašius, jis gali visada apžiūrėti ir duslintuvą.

  4. Duslintuvai yra skirti padidinti transporto priemonės efektyvumą ir našumą. Tai reiškia geresnį dujų panaudojimą ir didesnį automobilio galingumą. Duslintuvų būna skirtingų stilių, konfigūracijų ir, žinoma, skirtingomis kainomis. Sportiniai automobilių modeliai yra galingesni ir tuo pačiu mažiau efektyvūs triukšmo sumažinimo klausimu.

Atvykę į mūsų automobilių servisą, galite būti tikri, kad visi duslintuvo nesandarumai ir kiti pažeidimai bus sutvarkyti. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai suvirins visus pažeidimus, susijusius su dujų išmetimo sistema. Jei kuri nors iš šios sistemos dalių yra nebepataisomai sugadinta – pakeisime ją nauja.