Pasiūlymas įmonėms

“Auto14servisas” įsikūres adresu: Partizanų g. 87b, išsiskiria aukšta specialistų kvalifikacija ir šiuolaikiškos, patikimos įrangos garantija. Nesiekiame atlikti laikinų paslaugų. Norime, kad kiekvienas klientas liktų patekintas mūsų teikiamomis autoserviso paslaugomis bei rekomenduotų savo draugams. Įmonėms norime pasiūlyti pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su mūsų autoservisu ir pradėti naudotis specialistų paslaugomis jau dabar ! Mes siūlome:

  1. Pirmumo teisė remontuojant. Verslo atstovams laikas yra labai svarbus, tad mes norime pasiūlyti greitą aptarnavimą Jums. Jūsų įmonė turės asmeninį autoserviso konsultantą su kuriuo galės susisiekti bet kada ir aptarti svarbius klausimus.
  2. Kokybė. Dirbame tik su kokybiškomis detalėmis, tad užtikriname savo paslaugų kokybę.
  3. Konkurencinga kaina. „Auto14servisas” pasirūpins, kad Jūsų įmonės automobilio priežiūra Kaune būtų kokybiška, greita ir už prieinamą kainą. Pakabos patikra ir konsultacija nemokamai. Specialiai Jums taikysime 10 % nuolaidą už paslaugas.
  4. Patrauklūs pasiūlymai įmonės darbuotojams. Bendradarbiaudami su Jūsų įmonę suteiksime išskirtines sąlygas ne tik Jūsų automobilių remontui, bet ir įmonės darbuotojams. „Auto14servise” jie galės savo asmeninius automobilius remontuoti lygiai tokiomis pat sąlygomis, kaip prižiūrimi įmonės automobiliai.

auto-repair-slide