Vairo sistemos taisymas

Kiekvienas iš mūsų žinome, kad automobilyje pasukus vairą, pasisuka ir ratai. Tačiau ne visada susimąstome apie tai, kaip visas procesas, nuo vairo pasukimo iki ratų pajudėjimo, vyksta. Jūs nustebsite, sužinoję, kad sukant savo automobilį, priekiniai ratai nėra nukreipti ta pačia kryptimi.

Dėl sklandaus automobilio posūkio, kiekvienas ratas turi sekti kitą ratą. Nuo tada kai viduje ratas seka apskritimą su mažesniu spinduliu, posūkis tampa glaudesnis, ankštesnis nei išorės ratų. Jei nubrėžtume kiekvienam ratui statmenas linijas, tai jos susikirstų posūkio centriniame taške. Geometrinis linijų susijungimas vidinį ratą verčia judėti daugiau nei išorinį.

Jūsų automobilio vairavimo sistema yra sudėtingas komponentas. Požymiai, kurie rodo, kad automobilio vairo sistemą atėjo metas tvarkyti:

  1. Vairuojant automobilį jis slenkasi į vieną pusę.

  2. Ratai greitai kraiposi pirmyn ir atgal.

  3. Nesugebėjimas sklandžiai važiuoti per duobes ir įvairius kelio nelygumus, iškilimus: bumsėjimas, šokinėjimas ir kita. Važiuojant per nelygumus jaučiasi smūgiai per vairą.

  4. Jaučiamas vairo slydimas. Kai sukate vairą ar laikotę pasuktoje pozicijoje, jis ima neklausyti bei juda į ankstesnę poziciją ir atgal.

  5. Sunku valdyti, pasukti vairą, ypač važiuojant nedideliu greičiu.

  6. Važiuojant didesniu greičiu, vairas ima vibruoti. Nuolatinis vibravimas važiuojant pastoviu greičiu, ypač užmiestyje.

  7. Prarastas arba sumažėjęs stiprintuvas arba vairas per daug laisvas ir blaškosi į visas puses.

  8. Neįprastas ar cypiantis, girgždintis garsas sukant vairą, ypač lėtai važiuojant, pavyzdžiui, automobilių aikštelėje.

-Šie ir kiti požymiai gali labai klaidinti, todėl kviečiame atvykti pas mus išsamiai diagnostikai. Mūsu specialistai greitai, pigiai ir kokybiškai remontuoja visus gedimus, susijusius su vairo sistema.